Hakkımızda

ESKİSEHİR ALTIN ANAHTAR-ÇİLİNGİR...KIRMIZI TOPRAK MAHALLESİ   M.K ATATÜRK CADDESİ NO:81/B /ODUNPAZARI ESKİSEHİR..  Çilingir-anahtar ve güvenlik sistemleri olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 çilingir hizmeti vermeyi ilke edinmişizdir.

Sizlerin en zor anlarında sizlere  en hızlı şekilde çilingir,anahtar,kapı açma,oto açma,kasa açma gibi  hizmet vermeyi  kendimize görev bilmişizdir. Güvenliğinizin ve emniyetinizin buluştuğu nokta ALTIN ANAHTAR VE ÇİLİNGİR olduğunu da sizlere hatırlatmak isterİz. Biz  ALTIN ANAHTAR ve çilingir olarak  sizlere  daima  kaliteli  ve  güler  yüzlü  bir hizmet için  şunu  belirtiyoruz.. ESKİSEHİR İLİ ve İLÇELERİNDE  KİLİDİN OLDUĞU HERYERDEYİZ...   Sizlerden sadece sayın müşterilerimiz  iş tel: 0222 225 37 67  Gsm: 0536 383 39 83 -  Gsm: 0555 971 18 94   nolu olan telefon numaralarımızı kaydetmeniz.

Not:  TEK OLAN ANAHTAR HER ZAMAN RİSK TAŞIR.

Eskişehir Altın Anahtar firmamızda müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında;

Çilingir Hizmeti Kapı Hidroliği Satışı Kapı Hidroliği Montajı Anahtar Kopyalama Acil Çilingir Hizmeti Oto Kilidi Açma Hizmeti Oto Anahtar Kumanda Kopyalama Hizmeti Oto Anahtar Kopyalama Hizmeti Kartlı Geçiş Sistemi Kurulumu Kale Kilit Çeşitleri Satışı Apartman Girişi Kilitleri Satışı hizmetleri yer almaktadır.